מחוללות בכרמים

פסטיבל נשי לט"ו באב

פסטיבל מחוללות בכרמים: שרית חדד, ויקטוריה חנה ושלל הפתעות

בין השרידים העתיקים של שילה הקדומה מתרחשת, זו השנה התשיעית, חגיגה נשית המשלבת בין העתיק והחדש, בין מוזיקה ותנועה, חגיגה שממש לא תרצו לפספס. פסטיבל "מחוללות בכרמים" מזמין אתכן, בנות, אחיות, אימהות ונשים, לחגוג את חג האהבה התנ״כי הקדום, הרי הוא ט"ו באב, בחגיגת העצמה נשית, תנועה ומחול, עם הופעות מוזיקה ומחול ושלל סדנאות מחול בכל הסגנונות.מחוללות בכרמים

הפסטיבל מזמין אתכן לחגוג את חג האהבה ממש במקום שבו התקיימו המחולות ההיסטוריים המתוארים בספר שופטים – בין שרידיה של שילה הקדומה, אשר שימשה בתקופת המקרא המרכז הדתי-פולחני של בני ישראל. במת הפסטיבל התהדרה בחלוף השנים במופעים בלתי נשכחים של זמרות ישראליות מובילות, דוגמת דין דין אביב, יובל דיין, מירי מסיקה, גלי עטרי ועוד רבות. אז פתחו יומנים ושריינו את ה 7.8 – ט"ו באב.

מה בתוכנית הפעם? שרית חדד, ויקטוריה חנה ושרון רוטר

גם אם המחולות עצמם הם לא הקטע החזק שלכן, זה לא באמת משנה כי ההפנינג המרכזי מתרחש על הבמה המרכזית, שעליה יופיעו השנה שלוש זמרות, שכל אחת מהן מצדיקה הגעה בפני עצמה:  שרית חדדויקטוריה חנה ושרון רוטר.

שרית חדד, ללא ספק הזמרת הישראלית המצליחה ביותר בשנים האחרונות, תופיע במופע מלא עם שלל הלהיטים שלה מכל הזמנים. הזמרת ואומנית הקול ויקטוריה חנה, שפרצה לחיינו בסערה לפני כשנה וחצי עם שיר האלף-בית שחרך את הרשת, תופיע עם המופע הייחודי שלה, המחיה טקסטים עבריים עתיקים על ידי חיבורם למוזיקה עכשווית. המוזיקה שלה חוקרת קול ושפה ולרבים נשמעת כמו תפילה, מה שמתאים מאוד לנופיה הפסטורליים של שילה, ולמקום שבו התרחשה עוד תפילה של חנה אחרת – תפילת חנה המקראית.

שילוב מעניין במיוחד תוכלו למצוא במופע של להקת המחול נהרה והזמרת שרון רוטר ("אני ארוץ אליך", "עכשיו אני באה"). נהרה היא להקה המורכבת מרקדניות דתיות ויוצרת חיבור מרגש בין תכנים יהודיים לעולם המחול.

סדנאות, גבירותיי, סדנאות: מקונטקט ועד מחול אירי

אבל לא רק מופעים תמצאו בפסטיבל, אלא שלל סדנאות שיגרמו לכן לשנס את המותניים, ולהתנסות בשלל סוגי מחול וריקוד שאותם אולי לא הכרתן קודם: ריקודי עם, זומבה, מחול אירי, קונטקט אימפרוביזציה ועוד שלל הפתעות נוספות.

כמה זה יעלה לכן?

מחיר הכרטיס, הכולל את המופע המרכזי של שרית חדד, הוא 75 ₪ בלבד במכירה מוקדמת שתתקיים עד 6.8.  מחיר בקופה: 110 ₪.

איך מגיעים?

מארגני פסטיבל ״מחוללות בכרמים״ חשבו על הכול, וגם להסעות דאגו לכן. תוכלו להגיע ללא מאמץ מתל אביב, ראש העין או ירושלים בהסעה מסודרת, שגם תיקח אתכן חזרה לנקודת האיסוף עם סיום האירוע, בעלות של 45 ₪ בלבד.

אז קדימה: זו ההזדמנות שלכן לצאת במחולות, ולחגוג יחד עם עוד אלפי נשים את חג האהבה המקראי ואת אהבתכן למחול ותנועה, למוזיקה ולשפה העברית, באחד המקומות היפים והמרגשים ביותר בארץ. זו חוויה שתישאר איתכן עוד שנים רבות.

נשמע חלומי? לפעמים חלומות מתגשמים.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים: http://cramim.go-festival.co.il

 


אינסטגרם

Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.

© תיירות חבל בנימין, כל הזכויות שמורות | פיתוח תוכן: המתכנה | תנאי שימוש