מורי דרך

אילן כהן

מורי דרך

אילן כהן
050-2246747
ilanchnn@gmail.com
למידע נוסף

חפצי גנוט

מורי דרך

חפצי גנוט-Chefzi Ganot
0527710465
genutbh@gmail.com
למידע נוסף

דותן נח

מורי דרך

דותן נח
052-3577952
Dotinoach@gmail.com
למידע נוסף

אלי ריסקין

מורי דרך

אלי ריסקין - Eli Riskin
054-3144764
Eliriskin@gmail.com
למידע נוסף

שרגא סטרז'

מורי דרך

שרגא סטרז'
052-6295364
shstraz@gmail.com
למידע נוסף

נתנאל כהן

מורי דרך

נתנאל כהן
050-6277064
nati_cohen@hotmail.com
למידע נוסף

רעות אודם

מורי דרך

רעות אודם
054-6894020
reutodem1@gmail.com
למידע נוסף

ליאור שמידט

מורי דרך

ליאור שמידט
050-5818852
Lior332@gmail.com
למידע נוסף

ישי אביטל

מורי דרך

ישי אביטל
054-5651005
Yishay.avital@gmail.com
עברית, אנגלית
למידע נוסף

ורד לוי בהלול

מורי דרך

ורד לוי בהלול
050-8685937
vl875@zahav.net.il
למידע נוסף

דורון זהר – Zohar Doron

מורי דרך

דורון זהר - Zohar Doron
052-3003002
Zohar-Doron@dolev.org
עברית, English
למידע נוסף

אריאל פילבר

מורי דרך

אריאל פילבר
052-3689772
arielfilber@gmail.com
למידע נוסף

דני שפילמן

מורי דרך

דני שפילמן
052-3356075
d.spielman2@gmail.com
למידע נוסף

Daniel Porath

מורי דרך

Daniel Porath
544740887
poraniel@gmail.com
עברית אנגלית
למידע נוסף

דני כהן

מורי דרך

דני כהן
050-5301493
dannyctourguide@gmail.com
למידע נוסף

חזקי בצלאל

מורי דרך

חזקי בצלאל
052-6176801
Chezkyb@gmail.com
עברית, אנגלית, ארמית
למידע נוסף

ליאורה שוקרון

מורי דרך

ליאורה שוקרון
054-7684558
Liorahchek@gmail.com
עברית, צרפתית, אנגלית
למידע נוסף

ליאור שמידט

מורי דרך

ליאור שמידט
050-5818852
Lior332@gmail.com
עברית
למידע נוסף

יוסי מימון

מורי דרך

יוסי מימון
050-5524185
Maimony54@gmail.com
אנגלית עברית
למידע נוסף

ענת הופמן

מורי דרך

ענת הופמן
050-2128821
Anatshh@gmail.com
עברית
למידע נוסף

ישראל בן אריה Israel Ben Arie

מורי דרך

Israel Ben Arie
972527203323+
www.israelba.com
English, Экскурсии на Pусском языке, Lietuviškai, עברית
למידע נוסף

שמעון אונגר

מורי דרך

שמעון אונגר
050-9790310
עברית
למידע נוסף

יאיר אליאב

מורי דרך

יאיר אליאב
054-7672678
Yaireliav@gmail.com
עברית
למידע נוסף

אריאל יוסף

מורי דרך

אריאל אסף
054-6492223
Ariel.guide@gmail com
עברית, צרפתית, אנגלית
למידע נוסף

רחל הלר

מורי דרך

רחל הלר
052-3597026
rachelle.heller@gmail.com
למידע נוסף

כותי בן דוד

מורי דרך

כותי בן דוד – Kuti Ben David
972528990247 - 0528990247
kutiyul@gmail.com
למידע נוסף

אפרת נתן

מורי דרך

אפרת נתן
054-5680039
efratnathan@gmail.com
למידע נוסף

© תיירות חבל בנימין, כל הזכויות שמורות | פיתוח תוכן: המתכנה | תנאי שימוש